Kolik nás je?

Rozvoj, plánování a další administraci mám na starosti já jako šéfredaktor. Denní obsah řídí editoři Jirka Fišara a Mirek Mazal. Jejich angažování bylo hauptrefou, kluci jsou nefalšovaní sportovní srdcaři a na jejich práci je to znát. A se stejnou myšlenkou jsme sestavovali i redakci a obsluhu sociálních sítí. Dohromady nás v této chvíli je osm.

Týdně na náš web pověsíme cca 70 článků. Kromě interní redakce máme k dispozici televizní komentátory a blogery. Ti svými názory a postřehy pokrývají především fotbal a nově i tenis. V současnosti jde o přibližně deset dalších lidí.

Využíváme toho, že jsme internetové médium, takže můžeme pracovat všude, kde je internet. Naše redakce je rozprsknutá po celé Evropě. Kromě Prahy to je Olomouc, Litovel, Varšava, Malmö a Leeds. Hlavním našim komunikačním nástrojem je proto Skype.

Kdy máme padla?

Nikdy. Fungujeme denně, svátky sport nedrží a víkendy jsou sportem mnohem nabitější než všední dny. Editor k počítači usedá v osm ráno a málokdy odchází před půlnocí. Redaktoři jsou na tom jen o fous lépe. Jde o práci, kterou mohou dělat jen opravdoví sportovní srdcaři (kteří jsou zároveň zběhlí v novinářské praxi). A mezi námi – neznám moc chodících sportovních encyklopedií jako jsou Jirka s Mirkem.

Naše nej…

Pokud jste si mysleli, že sportovní fanoušci si rádi čtou o všech možných sportech, asi vás trochu zklamu. O několik parníků vítězí fotbal. Ale i svět sportu je plný paradoxů. Proto je našim nejčtenějším článkem text o jedné téměř neznámé české tenisové hvězdičce. Znáte Gabrielu Pantůčkovou? Článek plný fotografií jsme zveřejnili koncem října a nasbíral přes 150 000 přečtení. Až za ní se seřadily globální fotbalové hvězdy – Messi, Suárez, Ibrahimovič nebo Cristiano Ronaldo.

Co dál?

V současnosti náš web O2TVSport.cz prochází výraznými změnami. Nabízíme výsledkový servis, spustili jsme eshop a vyvíjíme mobilní aplikaci. Je jasné, že současné stovky tisíc návštěv se v dohledné době přehoupnou v miliony. Držte nám palce.